Конотопські поліцейські – у трійці кращих по стрільбі серед команд Сумської області

Поліція | 15:24, 3.05.2019
 Поділитися

Поділитися в

На Сумщині відбулися змагання на першість ГУНП з практичної стрільби серед поліцейських підрозділів області

Змагання відбулися в трьох категоріях – особистій жіночій першості, особистій чоловічій першості та в командному заліку.

У змаганнях з практичної стрільби брали участь представники та команди підрозділів апарату ГУНП, структурних та територіальних підрозділів поліції Сумщини. Привітав учасників начальник Управління кадрового забезпечення ГУНП в області Сергій Терещенко.

Сьогоднішні змагання покажуть нам не тільки влучних та вправних стрільців, а й тих, хто чітко витримує внутрішню дисципліну, хто не боїться труднощів і, не зважаючи на великі навантаження у службі, постійно самовдосконалюється, – зазначив Сергій Терещенко. – А тому щиро бажаю всім учасникам бути цілеспрямованими, не здаватися перед невдачами, досягати найвищих вершин у спорті і, звичайно, яскравих перемог!Після короткого інструктажу з техніки безпеки при поводженні зі зброєю, учасники приступили до змагань.

Турнір видався «гарячим» на емоції та враження. Відтак, кожне влучне попадання у мішень віталось захопленими вигуками та оплесками, самі ж стрільці з гумором коментували власні промахи.

Врешті решт, по результатам змагань суддівська колегія розподілила призові місці наступним чином:
ІІІ місце в особистій першості серед жінок посіла Анісімова Наталія (Сумський районний відділ поліції);

ІІ місце в особистій першості серед жінок завоювала Костенко Тетяна (РПСПОП „Суми”);

Найвищу сходинку п‘єдесталу в особистій першості серед жінок залишила за собою Іванченко Олена (Конотопський відділ поліції)

«Бронзу» у чоловіків виборов Мищишин Ігор (УКЗ ГУНП); «срібло» – у Бойка Дмитра (управління „КОРД”); «золото» – у Печенюка Дмитра (УІАП ГУНП).

В командному заліку ІІІ місце виборола команда Конотопського ВП. Другу сходинку п’єдесталу завоювала команда УКЗ ГУНП. Перше місце заслужено посіла команда Управління „КОРД”.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: