Конотопські перевізники вимагають підвищення вартості проїзду до 6 гривень

Суспільство | 12:13, 23.12.2016
 Поділитися

Поділитися в

Дане питання обговорювали під час наради, ініційованої перевізниками, що обслуговують міські автобусні маршрути.

За словами перевізників, тарифи на перевезення, встановлені у 2014 році, на сьогодні не забезпечують стабільності роботи міського автомобільного транспорту через те, що змінились складові тарифу. Так, у діючий тариф закладена вартість дизпалива на рівні 13,20 грн., на сьогодні ж вона становить 22 грн, заробітна плата збільшилась з 1230 грн. до 1600 грн. на сьогодні (і 3200грн. становитиме з нового 2017 року), вартість запасних частин для ремонту автотранспорту зросла майже вдвічі.

За попередніми розрахунками перевізників вартість проїзду у міському автомобільному транспорті повинна становити 6 грн.

Ще одним питанням, яке піднімали під час наради перевізники, було відшкодування пільгового проїзду учасників АТО. Зі слів підприємців, сьогодні вони здійснюють перевезення учасників АТО за рахунок власної господарської діяльності без обмежень і без бюджетної компенсації. Натомість у зв’язку із дислокацією військових частин кількість учасників АТО в місті значно зросла. 

За результатами наради було прийнято рішення повернутись до питання збільшення тарифів на автомобільні перевезення після остаточного затвердження державного бюджету на 2017 рік. Щодо пільгових перевезень надано завдання управлінню економіки вивчити досвід інших міст України.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: