Конотопські гімназисти за “Освіту без кордонів”

Суспільство | 10:00, 26.05.2017
 Поділитися

Поділитися в

Конотопська міська гімназія спільно з американською школою Scott High School реалізує партнерський проект «Освіта без кордонів».

Партнерські відносини з середньою школою Скотта – Scott High School (округ Кентон, штат Кентуккі, США) були налагоджені завдяки Програмі обмінів «Відкритий світ», участь у якій приймала представниця управління економіки міської ради (начальник відділу Анастасія Загородня).

«Освіта без кордонів» – це обмін досвідом в організації виховного процесу з енергозбереження, поширення «цікавинок» зі шкільного життя (як функціонують та чим живуть школи у Сполучених Штатах та Україні). Проект дозволить більше дізнатися про культуру, традиції наших країн, а учні зможуть розширити свій кругозір та знайти нових друзів. Крім того, виконання завдань проекту та спілкування здійснюється на англійській мові, і це є гарною практикою для гімназистів.

Наразі конотопські гімназисти вже встигли обмінятися відеороликами «Давайте познайомимося» – «Let’s introduce ourselves», на яких учні представили себе, розповіли про свої інтереси та захоплення, очікування від проекту та здійснюють підготовку відеоматеріалу під назвою: «Один день з мого шкільного життя» – «One day from my school life» – короткий відеоролик про їх звичайний день у школі.

Оскільки американська школа-партнер Scott High School є зразком енергоефективності, то конотопські освітяни планують отримати від колег ще й досвід запровадження системи енергоменеджементу. Наразі у Конотопі здійснюється реалізація грантового демопроекту у сфері енергоефективної реновації будівель освітньої галузі, тому зарубіжного навчального закладу буде не зайвим.

Також у планах учасників проекту “Освіта без кордонів” багато інших заходів – інформаційних відеороликів, спільних естафет та віртуальних скайп-екскурсій.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: