Конотопські гімназисти стали призерами екологічного конкурсу від Гете-Інституту + фото

Освіта | 16:30, 5.02.2018
 Поділитися

Поділитися в

Учні Конотопської гімназії : Софія Кобзєва, Каріна Яременко, Анна Прокопенко, Яна Прокопенко, Ангеліна Болдирева, Ліза Ходос, Марина Косаренко, Анна Самоха, Дар’я Кононюк взяли участь у конкурсі від Гете-Інституту у рамках проекту «Школа за екологію: думати, досліджувати, діяти!».

Про це на сторінці учбового закладу у Фейсбук повідомляє Anastasia Samus‎.

Конкурс мав на меті привернути увагу учнів до проблем навколишнього середовища, з якими вони щодня стикаються в своєму місті або селищі.

У рамках конкурсу було отримано 223 проект з Вірменії, Білорусі, Таджикистану ,Грузії, Казахстану, Киргизстану, Росії та України.

Журі в складі вчених Вільного університету Берліна, Бременського університету, Вищої школи педагогіки сільського господарства та навколишнього середовища Відня, економічного факультету МДУ імені М.В. Ломоносова за підтримки Міністерства науки, досліджень і культури федеральної землі Бранденбуг обирало переможців та призерів конкурсу.

Надзвичайно приємно, що гімназисти зі своїм проектов “Конотоп без сміття- це реально!” ввійшли до складу призерів і днями отримають чудові подарунки від Гете-Інституту!

Фото: Anastasia Samus‎

comments powered by HyperComments