Конотопські дошкільнята влаштували дефіле у костюмах із вторинної сировини та нетрадиційних матеріалів

 Поділитися

Поділитися в

Вiдпрацьований матеріал може йти не лише на утилізацію, а й стати основою для унікальних речей. Це власним прикладом довели вихованці ДНЗ №10 «Ялинка», влаштувавши показ дизайнерських робіт з символічною назвою «Сміттєва мода 2019».
Темі екології та енергозбереження під час виховного процесу у дошкільному закладі приділяють неабияку увагу. На базі садочку впроваджуються заходи проекту «Підвищення енергоефективності будівель освітніх закладів м. Конотоп», що реалізується у місті за рахунок грантової підтримки Європейського Союзу.
«Це дефіле ми присвячуємо всім тим, хто розкидає сміття. Можливо, це змусить їх задуматися та зупинить від засмічення нашого улюбленого міста», – говорять організатори дефіле.
Умілим рукам майстринь підкорюється найнезвичайніший матеріал: неповторні костюми були створені з пластикових стаканчиків, пакетів, газети, фольги, паралону…У якості моделей «гламурної моди зі світу екології» виступили діти та батьки, які охоче підтримали ініціативу садочку та взяли прийняли активну участь.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: