Конотопські діти найкраще знають математику та мову, найгірше – історію та англійську

Суспільство | 18:21, 9.09.2016
 Поділитися

Поділитися в

Такі результати показало зовнішнє незалежне оцінювання-2016.

У 2016 році тестування проводилося з 10 предметів: української мови і літератури, математики, історії України, англійської, німецької, російської мов, біології, фізики, географії, хімії. Підсумки тестування нещодавно були оприлюднені Українським центром оцінювання якості освіти. Відтак стало відомо, що із 324 учасників основної сесії, нажаль, жоден конотопський школяр не набрав 200 балів (в минулому році таких учнів було 6), хоча деяким учням до омріяного бар’єру не вистачило всього кількох сотих.

Найкращими виявилися результати з української мови – 150 учнів набрали від 180 до 200 балів. 125  юних конотопців  отримали високий результат з математики. Натомість тестування з  історії України, хоч і зібрало велику кількість бажаючих – 233 учня, але виявилося для більшості занадто складним. І тому за рівнем успішності опинилося «у хвості» рейтингу разом із англійською мовою. 77 учасників не змогли подолати мінімальний бар’єр порогового балу.

Аналізуючи результати ЗНО-2016 фахівці відділу освіти зазначають, що в цілому  учні більшості навчальних закладів міста показали достатній рівень підготовки. А старшокласникам, які готуються до виконання сертифікаційних робіт у 2017 році, рекомендують ретельніше готуватися, виважено обирати предмети і  перевірити власні сили у пробному тестуванні.

Джерело – fontannews.com.ua

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: