Конотопські авіамоделісти здобули перемогу у Всеукраїнських змаганнях + ФОТО

Спорт | 21:42, 23.02.2016
 Поділитися

Поділитися в

У Києві відбулися Всеукраїнські змагання учнівської молоді на Кубок України з авіамодельного спорту «Кубок Небесної Сотні» (моделі повітряного бою). У змаганнях взяли участь три екіпажі Конотопської станції юних техніків у складі обласної команди спортсменів-авіамоделістів шкільного віку.
За звання кращих авіамоделістів змагались 24 команди з різних міст 8 областей України. Загалом було понад 60 учасників. Відповідно до правил проведення змагань з авіамодельного спорту, затверджених FAI, усі моделі, представлені на змаганнях, повинні відповідати вимогам Правил проведення змагань з авіамодельного спорту. Для участі у змаганнях конотопчани використали спеціально придбаний міським головою мотор «Фора 1,5» для моделі повітряного бою, що представляв Конотоп у класі F-2-І (дизельні двигуни 1,5 см), завдяки чому команда змогла взяти участь у повному складі.
Екіпажі Конотопської станції юних техніків у складі обласної команди авіамоделістів під керівництвом керівника гуртка Георгія Борсяка здобули високі результати. Зокрема, у класифікації Ф2І 1.5 дизельні двигуни перше місце посів Борис Кузнецов, у класифікації Ф2Д 2.5 дизельні двигуни перше місце виборола Кристина Дудченко, у класифікації Ф2Д 2.5 калильні двигуни четверте місце посів Вадим Карнаух.

avia4

a718_n a718_n

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: