Конотопські абітурієнти на старті – відсьогодні розпочалася реєстрація на ЗНО

Суспільство | 16:47, 6.02.2017
 Поділитися

Поділитися в

З 6-го лютого стартує реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання. У нагоді конотопським абітурієнтам стане спеціальний сервіс “Зареєструватися” на офіційному сайті Українського центру оцінювання якості освіти. Тут усі, бажаючі взяти участь у ЗНО, зможуть оформити регістраційну картку. Її роздруківка – обов’язковий документ для проходження тесту.

На Сумщині пункти реєстрації працюватимуть на базі вищих навчальних закладів: у місті Суми, Глухів, Ромни та Конотоп. Зокрема, конотопські абітурієнти здійснити процедуру реєстрації відсьогодні можуть у стінах Конотопського інституту СумДу. Адреса внз – проспект Миру 26.

Останній день реєстрації 17 березня. Основна сесія ЗНО триватиме з 23 травня по 16 червня. З 3 до 20 травня пройде реєстрація на додаткову сесію ЗНО для учасників АТО та осіб, що проживають на неконтрольованих територіях. Додаткова сесія пройде з 3 по 12 липня.

Першим обов’язковим предметом для ЗНО є українська мова та література. Другим – математика або історія України. Оцінки по цим предметам будуть враховуватися як державна підсумкова атестація. Третій предмет випускник обирає з переліку 12 предметів, з яких проводиться тестування. Четвертий предмет абітурієнт обирає за власним бажанням.

До слова, 31 січня завершилася реєстрація на пробне ЗНО. Цьогоріч вартість складання тесту з одного предмету становить 129 гривень. І уже 1 квітня школярі, які бажають спробувати свої сили пройдуть тест з української мови та літератури, а 8 квітня – з решти предметів.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: