Конотопське сільгосппідприємство отримало почесні відзнаки + ФОТО

 Поділитися

Поділитися в

Про високі здобутки у галузі тваринництва конотопського підприємства на своїй сторінці у мережі Фейсбук повідомив Олександр Маслак, директор департаменту АПР Сумскої ОДА.

 Сумщина за чисельністю корів, великої рогатої худоби та виробництвом молока в сільськогосподарських підприємствах займає провідні позиції в Україні. Лідером галузі молочного скотарства регіону є ТОВ “Молоко Вітчизни” м.Конотоп. За підсумками дев’яти місяців цього року надої в підприємстві перевищили 7,6 тис. т молока на корову, при середньому річному поголів’ї понад 1,7 тис. корів. На урочистостях до Дня працівників сільського господарства відзнаку “Кращий аграрій Сумщини” в номінації “Ефективне тваринництво” отримав генеральний директор ТОВ “Молоко Вітчизни” Федір Рожко. Вручала відзнаку Герой України Шаповаленко Павлина Михайлівна, яка все своє трудове життя працювала дояркою та неодноразово встановлювала рекорди на Сумщині за надоями молока, – йдеться у дописі посадовця.

До складу ТОВ «Молоко Вітчизни» входять три молочно-товарні ферми, дві ферми – у Конотопському районі (с. Шпотівка, с. Тернівка).

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: