Конотопська школа заявила про себе у навчальній програмі Європейської Комісії

Освіта, Суспільство | 15:00, 1.01.2019
 Поділитися

Поділитися в

Конотопська СШ №2 стала учасником Національної конференції eTwinning Plus Ukraine, яка відбулася наприкінці грудня у Києві.

Про це повідомляє директор школи Олена Матвійчук.

“Для закладу освіти – це висока честь й велика відповідальність, адже до участі запрошуються найкращі педагоги України! Таким ітвіннером є Присікайло Інна Олександрівна, учитель французької мови, яка у 2018 році вдруге отримала European Quality Label, відзнаку, що засвідчує якість та успішність проекту на рівні всієї Європи! Пишаємося, бажаємо здійснення мрій і сподівань у новому році!” – говориться у повідомленні.

eTwinning – це навчальна програма Європейської Комісії, започаткована в 2005 р. з метою розвитку співпраці європейських шкіл. Вчителі та учні, зареєстровані в мережі eTwinning, отримують можливість реалізації спільних проектів з іншими європейськими школами. Ключовою складовою навчання є використання інформаційно-комунікаційних технологій.

Проект eTwinning розширює сферу освітніх можливостей для учнів та вчителів, підвищує мотивацію до навчання та ступінь відкритості до Європи.

На сьогодні eTwinning та eTwinning Plus це:

44 країни-учасниці
192 305​ зареєстрованих шкіл
581 617 вчителів-учасників
75 408 проектів!

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: