Конотопська районна рада затвердила ряд програм щодо медичної допомоги та соціального захисту населення

Влада, Суспільство | 14:00, 10.08.2018
 Поділитися

Поділитися в

8 серпня під головуванням голови Конотопської районної ради Анатолія Боярчука відбулася чергова 26 сесія районної ради сьомого скликання.

Про це повідомляє прес-служба райради.

На розгляд сесії було внесено 25 питань порядку денного, які були попередньо розглянуті на засіданнях постійних комісій та на засіданні президії районної ради.

В роботі пленарного засідання взяли участь голова та заступник голови райдержадміністрації, начальники управлінь, відділів та служб райдержадміністрації, представники контролюючих органів, сільські голови, представники ЗМІ.

Депутати затвердили звіти про виконання програми економічного і соціального розвитку Конотопського району та виконання районного бюджету за 1 півріччя 2018 року.

Розглянули та затвердили ряд районних програм у новій редакції: «Створення належних умов для забезпечення надання якісних медичних послуг у лікувально-профілактичних підрозділах КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Конотопської районної ради на 2018 рік», «Розвитку паліативної допомоги на 2018-2020 роки», «Навчання лікарів-інтернів та забезпечення лікарськими кадрами медичних закладів первинної ланки Конотопського району на 2018-2020 роки», «Діагностики, лікування та профілактики вірусних гепатитів «Антигепатит» на 2018-2023 роки», «Протидії захворюванню на туберкульоз у 2017-2019 роках», «Освіта Конотопщини у 2016-2018 роках», «Соціального захисту окремих категорій населення на 2018 рік», «Підтримки індивідуального житлового будівництва «Власний дім» на 2017-2018 роки», «Розвитку малого та середнього підприємництва в Конотопському районі на 2017-2020 роки» і т.д.

В ході пленарного засідання внесли необхідні зміни та доповнення до програми економічного і соціального розвитку та районного бюджету Конотопського району на 2018 рік, прийняли рішення з земельних питань.

Також депутатським корпусом внесені зміни до Статуту редакції Конотопської газети «Сільські горизонти» тощо.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: