Конотопська прокуратура скасувала закупівлю робіт по ремонту будівлі гімназії

Првосуддя | 14:00, 17.08.2018
 Поділитися

Поділитися в

Конотопською місцевою прокуратурою при вивченні питання щодо дотримання відділом освіти Конотопської міської ради Сумської області чинного законодавства при проведенні процедури закупівлі робіт по об’єкту «Реконструкція будівлі Конотопської гімназії» встановлено ряд порушень.

Про це повідомляє прес-слуба Конотопської місцевої прокуратури.

«На участь в торгах подано пропозиції трьох учасників. За результатами електронного аукціону автоматичною системою переможцем визначено Товариство з обмеженою відповідальністю «Виробничо-комерційна фірма «Астера», наступним учасником з найбільш економічно вигідною пропозицією було Приватне підприємство «Донком». Однак пропозицій цих претендентів були відхилені через нібито невідповідність вимогам тендерної документації. Відтак договір про закупівлю робіт укладено з Товариством з обмеженою відповідальністю «Будівельний центр К» з ціновою пропозицією 12 млн 999 тис грн», – повідомив прокурор Конотопської місцевої прокуратури Сергій Чухіль.

На думку прокуратури, процедура закупівлі підлягає скасуванню у судовому порядку через порушення чинного законодавства. Зокрема, пропозиція переможця не відповідає вимогам тендерної документації, оскільки товариство не підтвердило наявність відповідного обладнання та матеріально-технічної бази, а також у нього відсутній досвід виконання аналогічних робіт, що було обов’язковою умовою.

Натомість замовником безпідставно відхилено пропозицію Приватного підприємства у зв’язку із неправильним наданням їй оцінки, єдиною підставою чого є «відсутність діючого дозволу на виконання робіт підвищеної небезпеки», при тому, що зазначений учасник надав відповідні діючі дозволи.

Враховуючи наявні порушення, Конотопська місцева прокуратура звернулась до суду з позовною заявою про визнання недійсним та скасування укладеного договору на проведення робіт з «Реконструкції будівлі Конотопської гімназії».

Рішенням господарського суду Сумської області від 16 серпня 2018 року позовні вимоги прокуратури задоволені в повному обсязі.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: