Конотопщина займає 1 місце в області по проведенню спортивно-масових змагань

Спорт | 10:24, 24.08.2016
 Поділитися

Поділитися в

З травня по жовтень проходить Чемпіонат району з футболу та Чемпіонат району з міні—футболу. Стало традицією проводити серед учнівських команд розіграш Кубку голови РДА,  Кубку Геннадія БЕРДНІКОВА з волейболу серед дівочих команд.

Регулярно проводиться турнір з волейболу пам’яті воїна-інтернаціоналіста Олександра МАКСИМОВИЧА серед команд НВК району в с. Шевченкове; змагання серед учнівських команд з міні-футболу пам’яті воїнів – інтернаціоналістів: Валерія ГАРКУШІ ( в с.Грузьке), Віктора  НАЗАРЕНКА (в с.Бочечки), Володимира КИЧІ (в с.Кузьки), Віталія НАЗАРЕНКА (в с.Дептівка) Миколи КУРСОВА і Миколи ОВДІЄНКА (в смт.Дубов’язівка), Сергія ВОЛКОВА (в с.В.Самбір).

Традиційним став турнір з міні-футболу на честь Героя Радянського Союзу Михайла ГУДЕНКА в с.Попівка.

До Дня Перемоги в районі проводиться розіграш Кубку серед дитячих,  дорослих та ветеранських команд. Проводяться змагання пам’яті Героїв АТО.

Як зазначив Микола ТЕЛІПКО, проведення спортивних заходів, присвячених видатним землякам, сприяє не тільки фізичному, але й патріотичному вихованню сільської молоді.

Уродженці Конотопщини: Віталій ДЗЮБА (Шпотівка), Олег БОНДАР (Гути), Анастасія МАЖАРА (М.Самбір) гідно приймають участь у всеукраїнських та міжнародних спортивних змаганнях.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: