Конотопщина виконала план осіннього призову на 124%

Суспільство | 13:15, 7.12.2017
 Поділитися

Поділитися в

Конотопський район виконав план осіннього призову на 124%.

Серед лідерів за кількостю призовників Охтирський (146%), Краснопільський (130%), Буринський (127%), Кролевецький (127%) та Шосткинський (125%) райони. Натомість Сумський та Середино-Будський мають показник 111%, а Ямпільський 110% – повідомляється на сайті Конотопської РДА.

Проте зазначається, що хлопці із великих міст рідше бажають проходити службу у ЗСУ, аніж жителі менших населених пунктів району.

Райони, де показники вище 100% дали змогу не залишитися області в кінці, хоч у Глухові, Конотопі, Охтирці, Сумах, Ромнах, Шостці планове завдання було виконано не у повному обсязі. Це свідчить, в тому числі, і про недостатній рівень проведення роз’яснювальної роботи серед призовників та їх батьків – йдеться у публікації.

Одним із факторів, що посприяли виконанню плану, називається ще й фінансова підтримку військових комісаріатів. Так, тільки у цьому році з обласного бюджету Сумському обласному військовому комісаріату було виділено 315 тисяч гривень. Окрім цього, облдержадміністрація організувала надання шефської допомоги всім військовим частинам, що дислокуються на території області. Відтак, загалом шефської допомоги на Сумщині у поточному році надано на суму понад 4 мільйони гривень.

Виконати план осіннього призиву на 100% допомогли  спільні скоординовані дії обласної влади, військкоматів та правоохоронців.  Не стало на заваді навіть те, що у другій декаді листопада показники для Сумщини були збільшені на 16%.

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: