Конотопщина – у числі лідерів з підготовки до роботи по стандартам Нової української школи

Освіта, Суспільство | 17:00, 15.08.2018
 Поділитися

Поділитися в

Організацію освітнього процесу в умовах упровадження реформи у початковій школі обговорили вчителі перших класів району, Бочечківської та Дубов’язівської ОТГ на засіданні методичного об’єднання, що пройшло у міській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 7.

Про це повідомляє Конотопська РДА.

«Сумська область, у тому числі Конотопський район, є лідерами в освоєнні і використанні державних коштів, що призначені для реалізації Нової української школи», – зазначила під час зібрання директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Вікторія ГРОБОВА.

Заступник голови райдержадміністрації Тетяна ШЕРУДИЛО, звертаючись до освітян Конотопщини, сказала: «Час невпинно крокує вперед і до школи приходять нові покоління дітей, які живуть в інформаційному, динамічному, емоційно-напруженому середовищі.

Предметом загального вжитку вже давно стали комп’ютери та цифрова техніка. А тому ми, педагоги, повинні опанувати інформаційно – комунікаційні технології. Ми зробили все можливе, щоб забезпечити заклади освіти району комп’ютерною технікою».

Під час майстер-класу по роботі з інтерактивної дошкою у 1 класі, що провела методист районного методичного кабінету Олеся ШЕШЕНЯ, педагоги переконалися, що інтерактивна дошка допоможе їм зробити процес навчання водночас яскравим, наочним і динамічним.

Наскрізне застосування інформаційно-комунікаційних технологій в освітньому процесі має стати забезпеченням успіху Нової української школи.

Методист районного методичного кабінету з психологічної служби Віта МАНЄШКІНА налаштувала присутніх на позитивне відношення до реформування освіти в початковій школі та провела анкетування вчителів майбутніх першокласників.

Методист районного методичного кабінету Людмила ШЕІНА проаналізувала рівень готовності освітніх закладів до реалізації засад НУШ та ознайомила вчителів з інструктивно-методичними рекомендаціями щодо вивчення у закладах загальної середньої освіти навчальних предметів та організації освітнього процесу у 2018-2019 навчальному році.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: