Конотопщина готується до опалювального сезону

 Поділитися

Поділитися в

Про початок роботи закладів освіти Конотопського району у новому 2019-2020 навчальному році та стан їх готовності до опалювального сезону поінформував т.в.о. начальника відділу освіти Конотопської райдержадміністрації Сергій ПОЛЯЧЕНКО.

Посадовець прозвітував щодо відповідності навчальних закладів району умовам Нової Української Школи, зміцненні матеріально – технічної бази закладів дошкільної освіти. Зазначено що з метою реалізації державної політики з питань забезпечення права дітей з особливими потребами на здобуття якісної освіти, інтеграції їх до загальноосвітнього простору, відкрито 3 інклюзивні класи. Педагогічним патронажем охоплений 131 учень.

З метою забезпечення функціонування навчальних закладів на період опалювального сезону 2019- 2020 р.р. відділом освіти було проведено тендерні процедури щодо закупівлі твердого палива та газу, за результатами яких дрова та газ закуплені 100% до потреби. В освітніх закладах здійснено: планові поточні ремонти котелень; прочищення димових та вентиляційних каналів, проведена їх перевірка з видачею актів обстеження.

Голова Конотопської райдержадміністрації Микола ГОРБЕНКО висловив упевненість в тому, що опалювальний сезон в навчальних закладах району пройде в штатному режимі.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: