Конотопчани здали до поліції 21 одиницю зброї

Суспільство | 11:51, 2.08.2016
 Поділитися

Поділитися в

За статистикою поліцейських, на території міста Конотоп і району зареєстровано 2 тисячі 556 одиниць зброї, серед яких: мисливська нарізна, мисливська гладкоствольна, травматична, холодна зброя, а також газові пістолети і револьвери. І хоча більшість власників зброї використовують її для полювання, все частіше громадяни турбуються про захист своїх осель і купують різноманітну зброю для самозахисту.

«Всім відомо, що на сході нашої країни йдуть бойові дії. В руки пересічних громадян потрапляє різноманітна зброя, вибухові речовини, які становлять реальну загрозу і небезпеку для населення, – говорить заступник начальника Конотопського відділу поліції Станіслав Зіневич. – Саме тому співробітники поліції дають можливість уникнути кримінальної відповідальності, добровільно здавши в поліцію незареєстровану зброю або знайдені чи привезені із зони АТО гранати і боєприпаси. Так, під час проведення місячника добровільної здачі зброї жителі Конотопа і району здали правоохоронцям 21 одиницю зброї, з яких 12 – підлягають знищенню, а інші, після оформлення відповідних документів,  можна буде зареєструвати».

Також, працівники поліції перевірили об’єкти дозвільної системи та власників зброї за місцем проживання. Особливу увагу звертали на умови зберігання зброї, надійність замків в сейфах і його кріплення, щоб зброя не потрапила в дитячі руки або до сторонніх осіб, наявність відповідного дозволу і терміни перереєстрації. Разом з цим, серед населення постійно проводилася роз’яснювальна робота щодо існуючих норм законодавства, що стосується звільнення громадян від кримінальної відповідальності при добровільній здачі зброї, боєприпасів, вибухових матеріалів або спеціальних засобів.

Сектор комунікації поліції в Сумській області

comments powered by HyperComments