Конотопчани вночі відвідували музей + ФОТО

Культура, Місто, Подія | 17:13, 19.05.2018
 Поділитися

Поділитися в

18 травня 2018 року з нагоди Міжнародного дня музеїв у рамках акції «Ніч у музеї» відбулось проведення культурно-мистецького проекту «Легенди Конотопу».

Гості заходу у супроводі засновника Конотопського міського краєзнавчого музею Олександра Лазаревського, розгадуючи квестові завдання, прямували серед темряви музейних залів у світлі ліхтарів серед відомих історичних постатей та персонажів. Від мавки присутні дізнались про природу нашого краю. Неандерталець розповів про історичне минуле Конотопу від найдавніших часів. Від ніжинського полковника Григорія Гуляницького дізнались про героїчний подвиг оборонців Конотопської фортеці у 1659 році. Генерал Михайло Драгомиров повідав про видатних особистостей нашого міста. В українській хаті побачили матір, що співала колискову дитині.  Учасники подій ознайомили з подіями героїчної оборони Конотопу в 1941 році та боїв на річці Сейм. Казимир Малевич розповів про історію створення своїх шедеврів та про своє життя у нашому місті.

Відвідувачі насолодилися  мелодіями, виконаними на етнічних  музичних інструментах:  варгані, діджеріду, співаючій чаші, блок-флейті та гітарі  Миколою Таскаєвим, Артемом Поляріним, Олегом Єршовим та Антоном Ткаченком.

На згадку про участь у культурно-мистецькому проекті «Легенди Конотопу» гості мали змогу сфотографуватись з улюбленими персонажами.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: