Конотопчанам до уваги: з 1 листопада забороняється ловити рибу на зимувальних ямах

Суспільство | 10:33, 25.10.2018
 Поділитися

Поділитися в

З 1 листопада до весняно-літньої заборони на зимувальних ямах забороняється любительське, спортивне та промислове рибальство в 21-й області України, в тому числі і на Сумщині.

Про це повідомляє Сумська ОДА.

Це передбачено Законом України «Про рибне господарство, промислове рибальство та охорону водних біоресурсів».

Держрибагентство закликає всіх рибалок-любителів, рибалок-спортсменів та рибалок-промисловиків дотримуватися заборони на вилов водних біоресурсів на зимувальних ямах. В разі виявлення порушень особи будуть притягнуті до відповідальності відповідно до норм діючого законодавства.

До речі, зимувальна яма – місце масового скупчення риб у заглибленнях дна річок і озер в зимовий період. При зниженні температури у водоймах нижче 8 градусів починається зимова міграція до місця зимівлі. У риби різко знижується активність, практично повністю припиняється споживання їжі, уповільнюється інтенсивність росту, знижується частота сирцевих скорочень, сповільнюються реакції та подразники.

-й-Для збереження рибних ресурсів згідно із Правилами рибальства у зимовий період, Управлінням Державного агентства рибного господарства у Сумській області вводиться заборона на лов риби на зимувальних ямах.

За матеріалами Управління Державного агентства рибного господарства в Сумській області

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: