Конотопчанам до уваги: про забезпечення інсуліном має подбати місцева влада

 Поділитися

Поділитися в

Так зазначив тимчасово виконуючий обов’язки голови облдержадміністрації Вадим АКПЄРОВ на апаратній нараді після доповіді директора Департаменту фінансів Олени БАТРАЧЕНКО щодо фінансового забезпечення лікування хворих на діабет.

Про це повідомляє Конотопська РДА.

Олена Батраченко розповіла, що наразі із необхідних 45 мільйонів гривень, область має тільки 16,5 з державного бюджету, що забезпечує ліками 36% хворих.

«Ми зверталися у Міністерство охорони здоров’я, Міністерство фінансів щодо збільшення цільових видатків, але отримали відповідь, що додаткових коштів не буде – місцеві бюджети мають самостійно забезпечити це фінансування», – додала вона.

Наразі, у Шосткинському, Середино-Будському, Лебединському, Тростянецькому районах фінансове забезпечення коливається від 70% до 80%, тоді, як в інших містах і районах увага на це питання не акцентується.

Так, Вадим Акпєров доручив у розрізі кожного району і міста опрацювати питання фінансового забезпечення, визначити кому і скільки потрібно грошей, і винести свої пропозиції на найближчі сесії.

«Ми також звертатимемося від імені голови облдержадміністрації Миколи КЛОЧКА на ім’я Прем’єр-міністра України Володимира ГРОЙСМАНА з проханням переглянути фінансове забезпечення лікування хворих на діабет», – наголосив посадовець.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: