Конотопчан запрошують взяти участь у безкоштовних курсах з основ програмування

Суспільство | 08:38, 16.08.2016
 Поділитися

Поділитися в

Мешканці міст Суми, Охтирка та Конотоп зможуть безкоштовно вивчити основи програмування по Гарвадському курсу. Другий етап освітньої IT-ініціативи Technology Nation стартує вже цієї осені. Організовує проект безкоштовного навчання фонд BrainBasket, який восени запускає нові навчальні групи проекту Technology Nation у 25 містах України, серед яких три міста нашої області: Суми, Охтирка, Конотоп.
Курс розрахований на 4 місяці, заняття проходитимуть двічі на тиждень.

Щоб узяти участь в проекті необхідно заповнити реєстраційну форму на сторінці BrainBasket Foundation http://brainbasket.org/technology-nation/ і пройти тестове завдання, яке допоможе оцінити рівень ваших знань.

З моменту анонсу проекту в грудні 2015 року на участь у програмі подали заявки більше 26 000 людей.

Technology Nation — це всеукраїнський проект, який дозволяє всім охочим безкоштовно отримати комп’ютерну освіту світового класу та вивчити основи найбільш затребуваних мов програмування. Це дає слухачам хороше підґрунтя для подальшого навчання та працевлаштування в IТ-сфері. Навчання проходить у форматі blended learning (змішане навчання), що передбачає самостійну роботу з лекційним матеріалом, який викладений онлайн, та аудиторну практику під керівництвом досвідчених менторів на базі бібліотек.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: