Конотопчан запрошують на контракт до загону Державної спеціальної служби транспорту

Армія, Суспільство | 16:00, 28.08.2018
 Поділитися

Поділитися в

36-й шляхо – відновлювальний загін Державної спеціальної служби транспорту проводить набір громадян чоловічої статі призовного віку.

Про це повідомлє прес-служба міської ради.

Грошове забезпечення військовослужбовців в місяць складає від 6500 гривень в залежності від посади, крім того надається щорічна матеріальна допомога на вирішення соціально – побутових питань та матеріальна допомога на оздоровлення в розмірі однієї заробітної платні кожна.

Під час проходження військової служби за контрактом надається можливість отримання нових спеціальностей в навчальних закладах Державної спеціальної служби транспорту.

До виконання завдань за призначенням в зоні проведення ООС військовослужбовці які проходять військову службу за першим контрактом направляються за власним бажанням.

В бойових діях особовий склад військової частини участі не приймає, а виконує завдання щодо охорони об’єктів національної транспортної системи, де бойові дії не ведуться.

Лікування військовослужбовців проводиться безкоштовно.

Особовий склад військової частини приймає активну участь в спортивних змаганнях міста і району, та серед підрозділів Державної спеціальної служби транспорту.

За більш детальною інформацією звертатись за адресою: 41600 Сумська обл.,
м. Конотоп, вул. Клубна 87.

Начальник групи по роботі з військовослужбовцями за контрактом Буланий Олексій Іванович: 0939023204, 0979950381.

Старший інструктор групи по роботі з військовослужбовцями за контрактом Гуринець Олександр Миколайович: 0936472262,0683195807.

comments powered by HyperComments