Конотоп знову бунтує проти транспортного свавілля…цього разу залізничного + ФОТО

Суспільство | 13:35, 4.02.2017
 Поділитися

Поділитися в

Конотопці висловили своє рішуче заперечення новведенням від  Укрзалізниці. Близько сотні представників громадськості  прийшло сьогодні на площу перед залізничним вокзалом. Основна вимога людей  із транспорантами – повернути вузловій станції опцію висадки-посадки пасажирів на потяги № 6/5 Київ – Москва, № 24/23 Одеса – Москва та № 55/90-89/55 Хмельницький/ Жмеринка – Москва. Адже, на разі, усі вони мають  у Конотопі лише так звану “технічну зупинку”. Від сьогодні доїхати в один бік, без можливості придбати квиток у зворотньому напрямку, очільники Укрзалізниці тимчасово дозволили лише на потяг сполученням “Москва-Одеса”.

IMG_20170204_111037

IMG_20170204_111429

Цікаво, що традиційної для подібних заходів “гри в одні ворота не спостерігалося”. Керівництво Укрзалізниці  прореагувало на протест і направило до Конотопа свого представника. Перекрикуючи несхвальні вигуки натовпу – Олександр Красноштан – намагався пояснити чому на конотопській станції довелося ввести табу на посадку-висадку пасажирів . Його основна теза – це вимушені заходи для посилення безпеки у вагонах та попередження випадків контрабанди. Але, як свідчать останні звіти прикордонної служби, нелегальне перевезення забороненого товару і далі процвітає у  згаданих потягах.

IMG_20170204_112953

Коли ж серед мітингарів почали звучати заклики до радикального вирішення питання, як от перекриття залізничних колій – у конфлікт втрутилися представники мерії та депутатського корпусу. У результаті імпровізованого віче – на переговори із залізницею відправили ініціативну групу. До неї увійшли заступник міського голови, місцеві депутати, активісти громадських організацій та юристи. До слова, підкріпити свою позицію конотопці вирішили ще й збором підписів проти суперечливого наказу Укрзалізниці.

IMG_20170204_114759

Оскільки подібні питання за один день не вирішуються – конотопці дали очільникам Укрзалізниці час до вівторка. Наступне зібрання і підбиття підсумків – організатори аносували 7 лютого о 5-й вечора.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: