Конотоп відвідали посли Словацької республіки + ФОТО

ВАЖЛИВО!, Місто | 13:28, 11.09.2020
 Поділитися

Поділитися в

10 вересня 2020 року місто Конотоп відвідали надзвичайний і повноважний посол Словацької Республіки в Україні пан Марек Шафін, заступник керівника дипломатичної місії Словацької Республіки в Україні пан Матуш Корба.

У рамках офіційного візиту відбулася зустріч з міським головою Артемом Семеніхіним, під час якої було представлено економічний та культурний потенціал громади, обговорено можливості реалізації спільних проектів, що стосуються різних напрямів розвитку.

Після зустрічі  пан посол та міський голова урочисто відкрили виставку робіт сучасних словацьких художників «Мелодії весни» – членів мистецького об’єднання «АРТЕМ» (м.Братислава). Експозиція складається з 69 творів 18 авторів різних направлень та ідей: серед них олійні полотна, акварелі, колажі, акрилові роботи, скульптури з каменю, деревини, кераміки та вироби гутного скла ручної роботи.

За сприяння ознайомленню жителів громади та гостей міста з сучасним мистецтвом Словаччини, проведену роботу з організації виставки сучасних словацьких художників «Мелодії весни» від імені Конотопської громади почесною відзнакою «Подяка міського голови» були нагороджені Надзвичайний і Повноважний Посол Словацької Республіки в Україні Пан Марек Шафін, керівник творчого об’єднання художників «АРТЕМ» (м. Братислава) пан Любомир Моза, заступник директора Інституту розвитку Кременчука Андрій Мельник.

Протягом місяця поціновувачі мистецтва з громади та області зможуть відвідати виставку у міському краєзнавчому музеї імені О. М.Лазаревського.

Виставка словацьких художників стала значимою культурною подією для громади в цей складний для комунікацій період та першим кроком у співпраці Конотопа з Словаччиною.

Завершенням програми стала екскурсія Музеєм авіації та реконструйованим бункером люфтваффе часів Другої світової війни.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: