Конотоп відвідала Надія Савченко + ВІДЕО

Політика | 22:56, 17.02.2017
 Поділитися

Поділитися в

Різнобічна інформація щодо часу прибуття до Конотопа народного депутата України Надії Савченко дещо збила з пантелику конотопців, які мали намір з нею побачитися. Зустріч відбулась на площі біля Воронцовського ринку сьогодні о 16.00.

Не широко анонсований візит Савченко спочатку зібрав лише близько двох десятків людей, одак протягом години натовп швидко розширився. Окрім бажаючих задати питання парламентарці були й такі, хто охоче з нею фотографувався.

IMG_0173

IMG_0176

IMG_0175

IMG_0181

IMG_0183

До Надії Савченко у конотопців було безліч запитань – і всі вони здебільшого стосувалися економічної та політичної ситуації в країні, умов, у яких доводиться сьогодні виживати українцям.

Цікавилися й тим, як Надія потрапила в полон, чи збирається вона створювати свою партію, про політв’язнів,  ставлення до медичної реформи, цін на комуналку тощо.

Ось декілька тезових висловів з промови Савченко у відповідь на запитання конотопців.

  • Як ви ставитеся до блокади залізниці на сході?
  • Н.Савченко: “Влада не зробила нічого для того, щоб цього не було. І завтра може закінчитися все тим, що влада визначить собі вигідний економічно-політичний курс і буде далі торгувати з ворогом. А хлопці, які зараз там стоять, просто попадуть до в’язниці. Правове поле не врегульоване і це пряма вина і адміністрації президента, і уряду, і Верховної Ради. Я підтримую цю блокаду в тому, що люди у такий спосіб вийшли сказати владі слово “ні! Не торгуйте на нашій крові”. Але я більше боюсь за цих хлопців, бо влада може їх за це покарать”.
  • Чому, перебуваючи у в’язниці, ви мали в Україні космічний рейтинг, а після року депутатства у Верховній Раді люди стали ненавидіти вас рівно на стільки, на скільки любили до цього?
  • Н.Савченко: “Коли я знаходилася в полоні у Росії, то рейтинг мені створювали, на мені піарилися, політики в першу чергу. Я не могла впливати на те, що вам тут показували по телебаченню. Якщо ви, люди вмієте зачаровуватися  і через день розчаровуватися, то тоді шукайте в собі проблему – для чого ж ви зачаровуєтесь? Рейтинг, який мені створили, був космічний, так. Але я просто людина. Я витримала те, що я витримала. Коли я почала свою діяльність, як політик, які ніколи хорошими для людей не бувають, то зрозуміла, що політик втрачає рейтинг в любому випадку. Тому я буду заслуговувати той рейтинг, який зможу собі зробити, як людина”

 

  • Що ви робите для того, щоб закінчилась війна на сході?
  • Я подавала на розгляд 6 планів щодо того, як закінчити війну. На жаль, всі мої пропозиції залишились пропозиціями.

На запитання про те, що вона робила на майдані з беркутом Надія Савченко відповіла так: “На майдані я була солдатом. А солдат – це захист від зовнішнього ворога. А на Майдані зовнішнього ворога не було. Він, звичайно, був, але тільки ми його не бачили. І брати в руки зброю, щоб повертати її проти якоїсь частини свого народу (а Беркут – теж частина народу), я не могла. Коли почалася війна з Росією і коли я точно бачила, що в мене стріляв російський солдат, тоді я вже могла”.

Зустріч тривала одну годину. По її завершенні парламентарку тісним кільцем обступили люди літнього віку, аби запитати про щось своє, особисте. Колом навколо Савченко вишикувалася й поліція, аби вберегти її від провокацій, які, швидше за все, таки готувалися в натовпі.

IMG_0185

IMG_0189

IMG_0177

 

 

 

 

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: