Конотоп – в Асоціації відкритих міст України

ВАЖЛИВО!, Місто | 15:21, 10.05.2019
 Поділитися

Поділитися в

8 травня секретар міської ради Тетяна Сизон підписала угоду з Асоціацією відкритих міст України в особі її виконавчого директора Анни Шавиро.

Вступ до Асоціації дасть можливість нашому місту запровадити електронні сервіси з надання послуг та зробить доступ до них більш зручним та менш затратним у часі для мешканців міста. Переважна більшість презентованих сьогодні у МЦКіД «Кінотеатр «Мир» електронних сервісів – цікаві та корисні. Це і соціальні сервіси, зокрема, з електронного оформлення субсидій та допомоги при народженні дитини. Також сервіси перевірки достовірності паспортів та інших документів, отримання довідок про несудимість, реєстрації/закриття бізнесу онлайн, платформи створення сайтів для ОТГ з адаптацією під людей з вадами зору тощо. Перелік електронних сервісів на платформах Асоціації відкритих міст – величезний і працювати з ними легко та зручно. Їх апробацію вже пройшли багато міст України.

З позиції відкритості та доступності влади досить цікавими для Конотопа можуть бути сервіс онлайн консультацій з громадськістю та сервіс «Відкрите місто». Останній передбачає можливість для містян звертатися до влади з тією чи іншою проблемою прямо зі смартфону. Завдяки даному сервісу скарга відразу потрапляє на опрацювання до відповідальної за дане питання посадової особи. Більше того, заявник в онлайн-режимі має змогу відслідковувати, що відбувається з його заявою на даний час.

Доступ до електронних сервісів для учасників Асоціації відкритих міст є безкоштовним.

Рішення про приєднання до Асоціації м. Конотоп прийняло дуже швидко, адже і депутатський корпус, і виконавчий комітет відразу побачили потенціал для того, щоб іти в ногу з часом і бути максимально наближеними та відкритими по відношенню до громади, – зазначила секретар міської ради Тетяна Сизон. – Тож, я дякую всім, хто долучився до цієї події. В епоху цифрових технологій та зростання кількості людей, які користуються інтернетом, електронні сервіси для населення мають важливе значення. Користування ними зберігає наш час і спрощує процедуру отримання тих чи інших послуг.

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: