Конотоп та район залишаються у “зеленій зоні” рівня епідемічної небезпеки

 Поділитися

Поділитися в

У Конотопській районній державній адміністрації під час позачергового засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій за участі керівників освітніх закладів та відповідних служб обговорили епідеміологічну ситуацію в регіоні.
Наголошую черговий раз, жителі Конотопського району в обов’язковому порядку мають дотримуватися профілактичних заходів, розроблених МОЗ: миття рук, носіння масок, дотримання дистанції, порядку роботи закладів і проведення заходів у період епідемії, – підкреслила головуюча на засіданні керівник району Тетяна Шерудило.
За інформацією головного лікаря КНП “Центр первинної медико-санітарної допомоги” Лариси Ковтун та представників Конотопського міськрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби, наразі районний центр та Конотопський район залишаються у «зеленій» зоні рівня епідемічної небезпеки. Проте, кількість хворих на COVID-19 в Україні стрімко зростає, тож розслаблятися немає підстав. На сьогодні у інфекційному відділенні на лікуванні з коронавірусною інфекцією знаходиться 15 осіб, з них 4 особи – з Конотопського району.
Про те, як налагоджено роботу з дотримання комплексу протиепідемічних заходів у закладах загальної середньої освіти району проінформував начальник районного відділу освіти Микола Вербняк. Він наголосив, що керівникам освітніх закладів доручено вжити відповідних заходів щодо виключення можливості допуску в заклади освіти учасників освітнього процесу (здобувачів освіти, працівників та педагогічного персоналу) з наявними симптомами респіраторних захворювань, а також контактних з підтвердженим чи ймовірним випадком COVID-19, осіб що повернулися з регіонів (країн) зі значним поширенням COVID-19.
Батьки нам довірили найцінніше – своїх дітей, тому будемо діяти спільно і намагатися зробити усе можливе, щоб убезпечити наших найменших громадян від найгіршого сценарію, – зауважив голова районної ради Анатолій Боярчук.
За підсумками засідання комісії, вирішено забезпечити запровадження посилених протиепідемічних заходів на території Конотопського району, прийняти конструктивні і дієві рішення для збереження здоров’я дітей та нормального функціонування закладів, розробити алгоритм дій на випадок захворюваності на коронавірусну інфекцію, у кожному закладі індивідуально – залежно від ситуації.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: