Конотоп перейде до “зеленої” карантинної зони

 Поділитися

Поділитися в

Оновили поділ регіонів України на карантинні зони 1 жовтня, на засіданні Державної комісії з ТЕБ та НС. Він почне діяти з наступного понеділка, 5 жовтня. Про це повідомив міністр Кабміну Олег Немчінов.

Згідно з новим поділом Суми залишаються у “помаранчевій” зоні. До них додалися Сумський район та Лебедин.

У “жовтій” зоні залишили Конотоп, Ромни, Шостку, Білопільський, Глухівський, Краснопільський, Недригайлівський та Роменський райони. Також до неї потрапили Охтирка, Буринський, Лебединський та Середино-Будський райони.

Усі інші міста та райони, в тому числі, Конотопський та Буринський, які раніше були в “жовтій” зоні, з понеділка потрапляють у “зелену” зону.

Які обмеження діють у зонах

За рішенням Державної і регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки, у “червоній” зоні встановлюються окремі обмеження, які діятимуть впродовж 14 днів. Зокрема, комісія ухвалює рішення стосовно закриття закладів освіти.

  • Загалом, у “зеленій” зоні обов’язковим залишається носіння масок у приміщеннях і громадському транспорті; заборона на проведення масових заходів з обмеженням на одну людину на 5 квадратних метрів;
  • у “жовтій” зоні діють усі обмеження “зеленої”, а також заборона на відвідування установ соцзахисту, де перебувають люди похилого віку;
  • у “помаранчевій” також заборонено роботу хостелів, спортзалів, закладів культури, нічних клубів і обмеження масових заходів з розрахунку на одну людину на 20 квадратних метрів і не більше 100 людей
  • у “червоній” зоні під час карантину закриваються всі торгово-розважальні центри, кафе і ресторани, а ще також припиняється робота громадського транспорту. Крім цього, забороняється посадка та висадка з пасажирських поїздів, за винятком, якщо поїзд їде через цей населений пункт транзитом.

Джерело: Суспільне. Новини

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: