Автомобіль екстреної медичної допомоги, який має отримати Конотоп, вже у Сумах

Медицина | 16:27, 29.07.2019
 Поділитися

Поділитися в

У Сумському обласному центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф (Центр) відбулась приємна подія. Президент України Володимир Зеленський передав для закладу два нові автомобілі екстреної (швидкої) медичної допомоги, вартістю кожного – 1 мільйон 860 тисяч гривень. Цей спеціалізований санітарний автотранспорт, такий украй необхідний медикам, після реєстрації буде направлено до Конотопської станції Е(Ш)МД та Ямпільської підстанції Шосткинської станції Е(Ш)МД.

Загалом цими днями 30 таких автомобілів отримують інші обласні центри екстреної медичної допомоги та медицини катастроф України. На санітарний автотранспорт не витрачено жодної копійки з бюджету: його придбано за кошти Благодійного фонду Ріната Ахметова.

На урочистості з нагоди вручення цих безцінних подарунків до Центру приїхали виконуюча обов’язки голови облдержадміністрації Ірина Купрейчик та заступник начальника управління охорони здоров’я облдержадміністрації Надія Лисенко.

 Хочу подякувати працівникам служби екстреної медичної допомоги за їхню щоденну нелегку працю, а Президентові – за ініціативу у виділенні нашій області двох сучасних автомобілів, – сказала Ірина Купрейчик. – Обласна влада завжди вважала пріоритетом у своїй роботі розвиток охорони здоров’я і, зокрема, служби екстреної медицини. Так, за останні роки за підтримки облдержадміністрації було проведено реконструкцію адміністративної будівлі Сумського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, гаражних приміщень, створено сучасну оперативно-диспетчерську службу тощо. Ми і надалі будемо всіляко підтримувати працівників «швидкої».

Надія Лисенко звернула увагу на те, що Сумська область – серед кращих, хто запроваджує медичну реформу. Безперечно, постійно крокує у ногу з часом і служба екстреної медицини.

Заступник директора з медичної роботи Центру Максим Новіков подякував гостям за дуже потрібні Центру автомобілі, оснащені всією необхідною апаратурою для надання екстреної медичної допомоги хворим і потерпілим.

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: