Конотоп «декомунізувався» на 100 %

Суспільство | 18:46, 8.02.2016
 Поділитися

Поділитися в

Під час відеоселекторної наради з головами райдержадміністрацій та міськими головами з питань реалізації Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» заступник голови облдержадміністрації Іван Боршош повідомив, що 21 лютого цього року спливає термін прийняття керівниками органів місцевого самоврядування розпоряджень про перейменування об’єктів топоніміки та демонтаж пам’ятників.
Керівники міст і районів прозвітували про проведену роботу та запевнили, що готові виконати вимоги законодавства про декомунізацію у зазначені терміни.
Зокрема, станом на 5 лютого на Сумщині налічується 2641 об’єкт топоніміки, із них перейменовано – 1449, що становить 55%. Найкраще робота проведена м.Конотопі, м.Ромнах, м.Охтирці (100%), а також у Середино-Будському (98%), Глухівському (93%), Путивльському (95%), Сумському (89%), Роменському районах (91%). Найменші показники – у містах Глухів, Лебедин, Суми – 0%, м.Шостка – 7%, а також Білопольському (7%), Конотопському (10%), Краснопільському (11%), Тростянецькому (17%) районах.
Пам’ятників у Сумській області наразі налічується 86. Станом на сьогодні демонтовано 40 або 46% від наявної кількості. Не демонтованими залишаються 46 пам’ятників, у тому числі по 25 є рішення місцевих рад про демонтаж, але робота ще не проведена.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: