Конопський телеканал не дотримується умов ліцензії

Суспільство | 11:00, 10.02.2019
 Поділитися

Поділитися в

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомила представник Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення у Сумській області Лариса Якубенко.

Зокрема, розглянувши результати позапланової виїзної перевірки Мистецько-інформаційного радіотелевізійного центру “ВЕЖА” у формі ТОВ (м. Конотоп, логотип «КСТ»), Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення оголосила попередження ліцензіату через порушення умов ліцензії та вимог Закону України “Про телебачення і радіомовлення.

Під час перевірки телеканалу було зафіксовано порушення частини сьомої статті 27, частини восьмої статті 28 (не дотримання умов ліцензії в частині програмної концепції мовлення).

На цьому ж засіданні регулятор ухвалив рішення про анулювання ліцензії МІ РТВ-ЦЕНТРа “ВЕЖА” на ефірне аналогове телевізійне мовлення. Підставою стала заява керівництва телерадіокомпанії про анулювання ліцензії.

За словами Лариси Якубенко, конотопський мовник має ще одну ліцензію на цифрове мовлення, яку отримав наприкінці лютого 2018р.

Відповідно до ст. 43. Закону України «Про телебачення і радіомовлення» організація-ліцензіат повинна розпочати мовлення протягом року з дня набрання ліцензією чинності.

За словами керівництва МІ РТВ-ЦЕНТРа “ВЕЖА” на даний час телерадіокомпанія заключила всі угоди, тестує обладнання і найближчим часом вийде в ефір у цифровому форматі.

На відміну від ліцензії на аналогове мовлення цифрова ліцензія ТРО не передбачає ретрансляцію загальнонаціонального мовника.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: