Художественная ковка

КОМПРОМІС У ПИТАННІ ЩОДО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПІЛЬГОВОГО ПЕРЕВЕЗЕННЯ ЖИТЕЛІВ СУМЩИНИ МАЄ БУТИ ЗНАЙДЕНИЙ ЗА «КРУГЛИМ СТОЛОМ»

ВАЖЛИВО!, Транспорт | 10:11, 5.11.2019
 Поділитися

Поділитися в

Під час апаратної наради особливо була гострою дискусія навколо питання щодо компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян автомобільним транспортом. Тимчасово виконуюча обов’язки голови облдержадміністрації Ірина КУПРЕЙЧИК закликала учасників дискусії зібратися за «круглим столом», де питання має бути вирішене.

За словами Володимира ДУДЧЕНКА, обласною програмою здійснення компенсаційних витрат за пільговий проїзд окремих категорій громадян автомобільним транспортом на автобусних маршрутах загального користування на 2016-2020 роки у 2019 році передбачено 7142,5 тис. гривень. За інформацією ТОВ «Сумиоблавтотранс» за січень-вересень 2019 року здійснено пільгових перевезень на суму понад 16 млн грн.

На фінансування програми наразі в повному обсязі перераховані кошти Охтирською, Шосткинською та Роменською міськими радами, 13 районами та 14 ОТГ. Керівництво Андріяшівської та Кролевецької ОТГ пообіцяло перерахувати кошти в листопаді. На жаль, Буринська ОТГ не йде на контакт в цьому питанні. Низький рівень перерахування коштів і в містах Суми та Конотоп, – повідомив Володимир Дудченко.

Ірина Купрейчик наголосила, що облдержадміністрація щотижня розглядає це питання і надалі також триматиме вирішення проблеми на контролі. Наразі питання компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій, є дуже гострим. У кожної із сторін: перевізників, АТОвців, дирекції автовокзалу, обласної влади та влади на місцях – своя правда. Тому тимчасово виконуюча обов’язки голови облдержадміністрації закликала усі зацікавлені сторони сісти за «круглий стіл» та врешті-решт знайти компроміс і вирішити це питання.

Джерело: http://sm.gov.ua

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: