Команда з Конотопщини – лауреат обласного етапу фестивалю-конкурсу + ФОТО

Конкурс, Суспільство | 13:20, 12.04.2019
 Поділитися

Поділитися в

Нещодавно у Сумах відбувся обласний етап Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я». У фестивалі взяла участь 21 команда закладів загальної середньої та позашкільної освіти Сумщини. Кожна команда у складі 7 учасників презентувала літературно-музично-спортивну міні-композицію, спрямовану на популяризацію переваг здорового способу життя.

Про це повідомляє Конотопський районний Центр позашкільної роботи.

КРЦПР був представлений командою Гружчанського НВК «Твій вибір».Яскраві, креативні костюми, ряд акробатичних моментів у виступі та позитивний настрій нікого не залишили байдужими. Глядачі тепло вітали наших учасників, які продемонстрували хореографічні та акторські здібності. Члени журі відзначили високий рівень виступу команди-дебютанта.

Команда «Твій вибір» стала лауреатом фестивалю-конкурсу та переконала усіх: молодь Конотопщини небайдужа до свого здоров’я!

Блискучий виступ команди відбувся завдяки спонсорській підтримці ПП «Римаренко» в особі Римаренка Романа Григоровича, ПСП «Агросвіт» в особі директора Панасенка Сергія Вікторовича.

Працівники Центру позашкільної роботи щиро дякують директору Гружчанського НВК Верещаці Галині Іванівні, педагогу-організатору закладу та керівнику гуртка ЦПР Янку Аліні Сергіївні, заступнику директора з виховноi роботи Гружчанського НВК Личкун Альонi Анатоліївні за величезний внесок у підготовку команди і, звичайно ж, усім учасникам команди «Твій вибір» за те, що захищали честь району на обласному рівні.

“Ми вдячні всім, хто докладає зусиль до розвитку позашкільної освіти на Конотопщині, розвиває та підтримує дитячі таланти, створює умови для того, щоб молодь вірила у власні сили, піклується про майбутнє нації!” – говориться у повідомленні.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: