Команда з Конотопа – переможець другого етапу всеукраїнської спартакіади серед допризовної молоді + ФОТО

 Поділитися

Поділитися в

16-18.04 у м.Суми проходив другий етап Всеукраїнської спартакіади серед допризовної молоді. Відповідно до програми «Підтримки фізкультурно-спортивних заходів різного рівня та спортивних закладів міста Конотоп на 2019 рік» у спартакіаді взяла участь збірна команда м.Конотоп у складі трьох спортсменів, а саме: Максима Бахмацького  учня ЗОШ №14, Іллі Олексеєнко та Сергія Невмержицького  учня, Конотопської гімназії. У змаганнях брали участь 20 збірних команд  районів, міст та об’єднаних територіальних громад Сумської області. Спортсмени протягом 3-х днів змагалися з таких дисциплін як: стрільба з пневматичної зброї, підтягування на перекладині, кросу на 1500 м, біг на 100 м, подолання смуги перешкод, метання макету гранати Ф1 та плавання на 50 м.

У особистому заліку Максим Бахмацький  посів перше місце зі стрільби з пневматичної зброї набравши 43 очок з 50 можливих.

За підсумками обласної спартакіади серед допризовної молоді в якій приймало участь 20 команд збірна команда міста Конотоп посіла почесне ІІ місце, поступившись лише команді Державного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» ім. І.Г. Харитоненка.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: