Команда освітян Конотопу – призери обласного- зльоту зі спортивного туризму

Знай наших! | 11:35, 27.09.2021
 Поділитися

Поділитися в

Команда м.Конотоп стала призером обласного семінару-зльоту зі спортивного туризму для працівників закладів освіти. Змагання проходили з 23 до 26 вересня 2021 року на території Сумської міської громади, поблизу бази відпочинку «Зелений Гай».
Програмою заходу було передбачено проведення теоретичних і практичних занять з туризму, змагання зі спортивного туризму. До програми змагань входили спортивне орієнтування, туристська смуга перешкод (особистий та командний залік), а також дистанція з водного туризму.
В окремих видах програми наша команда посіла друге місце у спортивному орієнтуванні (у особистому заліку Богдан Демченко став другим, а Валентина Черняк та Ігор Хвостов – четвертими) та третє – у командній смузі перешкод. У загальному заліку конотопці стали третіми.
У складі конотопської команди виступали Валентина Черняк, Альона Стеценко, Ігор Хвостов, Руслан Тарасенко, Микола Таскаєв, Сергій Юрченко і Богдан Демченко.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.