Керівник обласної поліції звернувся до конотопців

Суспільство | 19:47, 19.05.2017
 Поділитися

Поділитися в

У зв’язку з численними суспільно-резонансними подіями в нашому місті, починаючи від блокування залізничних колій у березні, і завершуючи останніми подіями у сесійній залі, очільник обласного управління Нацполіції Микола Лушпієнко звернувся до конотопців.

У своїй промові він торкнувся, зокрема, претензій містян до роботи поліції. Більшість із них, за словами головного поліціянта Сумщини, носили провокаційний, відволікаючий характер і лунали з метою піару та здобуття політичних дивідендів тією чи іншою стороною конфліктів. І наголосив, що попри все це, поліція області у своїй діяльності є незалежною від рішень, заяв чи позицій політичних партій та громадських об’єднань і згідно з Законом захищала і захищатиме права та свободи кожного, незалежно від політичних переконань та партійної належності.

“Ми не дозволимо нікому нехтувати «буквою закону», якими б гаслами та політичною доцільністю при цьому не прикривалися правопорушники.

Поліція Сумщини й надалі буде у суворій відповідності до чинного законодавства реагувати на вчинення кримінальних та адміністративних правопорушень, вживати у межах своєї компетенції заходів для їх усунення.

У свою чергу хочу закликати жителів Конотопської територіальної громади, представників органів місцевого самоврядування та громадських організацій, незалежно від політичних уподобань та кольорів, чітко дотримуватися принципу законності, не допускати порушень публічної безпеки та порядку, проявляти взаємоповагу, толерантність. Навчитися прислухатися до думок опонентів та вести дискусії виключно у правовому полі за круглими столами. Саме так личить поводитися громадянам демократичної європейської країни.

Задумайтесь про те, що ні «рейкові», ні «сесійні» війни не допоможуть нам протистояти справжній воєнній агресії, яка на сьогодні ведеться на Сході нашої держави, а навпаки призведуть до подальшої дестабілізації на мирній території у лічених десятках кілометрів від кордону з агресором”, – зазначив Микола Лушпієнко.

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: