“Карантинна” 1000 грн не зарахується при оформленні субсидії

Соціальний захист | 13:28, 23.04.2020
 Поділитися

Поділитися в

Кабінет міністрів України підтримав постанову Міністерства соціальної політики про виплату одноразової грошової допомоги в розмірі 1 тис. грн окремим категоріям населення у зв’язку з надзвичайною ситуацією в Україні, викликаною коронавірусною хворобою.

Відповідне рішення прийнято на засіданні уряду без обговорення. Зокрема, допомога передбачена для осіб з інвалідністю з дитинства, дітей з інвалідністю (крім осіб з їх числа, які отримують допомогу у зв’язку з втратою годувальника), осіб, які не мають права на пенсію, а також непрацюючих осіб, які досягли пенсійного віку, але не отримали права на пенсію.

Як наголошується в пояснювальній записці до постанови, проектом пропонується доповнити Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для виплати допомоги окремим категоріям населення, змінами технічного характеру для забезпечення виплати одноразової грошової допомоги структурними підрозділами з питань соціального захисту населення.

Також проектом пропонується внесення змін в частині недопущення включення розміру одноразової грошової допомоги в розрахунок доходу осіб під час призначення житлової субсидії.

Джерело:  unian

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: