Кабанчик у Конотопі: пошук підробітку стає ще доступнішим

Суспільство | 18:18, 7.09.2016
 Поділитися

Поділитися в

Шукати підробіток у Конотопі стало простіше – в місті став доступним всеукраїнський сервіс Kabanchik.ua, що допомагає знаходити додаткову роботу у вигляді разових завдань. Підробіток актуальний для городян: на тлі підвищення цін і комунальних тарифів багато хто зацікавлений у додатковому доході.

Як Kabanchik.ua допомагає з підробітком?

Сервіс являє собою майданчик для пошуку приватних виконавців. Модель роботи проста: замовник (а в його ролі може виступити будь-який українець) створює завдання, чекає пропозицій від бажаючих виконавців і обирає одного з них. Таким чином, забезпечується пряме співробітництво, що безпечно і вигідно. Додатковий плюс для виконавців – дуже легкий і швидкий пошук підробітку.

 Найбільшим попитом користуються майстри

Враховуючи, що найбільша кількість замовників складають саме жителі Конотопа, до найпоширеніших видів підробітку відносять вирішення різних побутових проблем. Зокрема, найчастіше на сайті шукають послуги сантехніка – компетентних фахівців, готових виконати встановлення бойлера, усунути будь-яку сантехнічну поломку, прочистити засмічення в трубах і підключити побутову техніку.

Домашній майстер – найпопулярніша категорія на сервісі. Вона включає послуги усіх фахівців, які можуть виконати актуальну роботу: повісити полку, підключити і налаштувати телевізор, зібрати шафу. Також часто шукають електриків для робіт різної складності: від заміни вимикача до збірки електричного щита.

Ще одна актуальна категорія – будівництво. В категорії Будівельні роботи легко знаходити підробіток, маючи певні професійні навички гіпсокартонних робіт, маляра, сварочних робіт або будь-якого іншого напрямку галузі. Зараз найбільшою популярністю користуються майстри з укладання плитки. В цілому ж на сайті кілька сотень категорій, в яких додаткову роботу знайде кожен бажаючий: людина без кваліфікації і фахівець, який працює і безробітний, студент чи мама в декреті.

_kUUVzpqucE

Як підробляти на сервісі?

Сайт Kabanchik.ua, що успішно функціонує в десятках великих міст, відомий легким алгоритмом пошуку додаткової роботи. Щоб стати виконавцем, досить зареєструватися, вибрати відповідні категорії (їх кілька сотень: від побутових до бізнес завдань), заповнити особистий профіль. Інформація про нові завдання приходить на пошту, тому сам пошук зводиться до вивчення цих даних і подачі заявок.

Хоча завдання переважно разові, але це зручно для гаманця. В зручний для себе час, виконуючи роботу, можливо заробити близько 300 грн на годину: наприклад, стільки коштує заміна змішувача, установка люстри або прибирання квартири.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: