Історик та письменник Ігор Лисий відсвяткував своє 50-ти річчя

Суспільство | 13:28, 19.05.2017
 Поділитися

Поділитися в

В Сумській обласній науковій бібліотеці відбулася зустріч з конотопським краєзнавцем, істориком, педагогом та письменником Ігорем ЛИСИМ. Зустріч була присвячена 50-ти річчю Ігоря Едуардовича, яке він відсвяткував 14 травня та 30-річчю творчої та наукової діяльності. До цієї зустрічі працівники бібліотеки підготували біобібліографічний покажчик творів та статей ювіляра, пишуть Всі Суми.
У творчому доробку Ігоря Лисого — кілька десятків статей, наукових розвідок, історичних досліджень, кілька збірок віршів та малої прози. Зокрема, він автор двох грунтовних робіт з історїї славетного Конотопського краю – “Погляд у минуле: Історія і культура Конотопщини” та “Суспільно-економічний розвиток Конотопщини у 17 ст.”, за якими школярі вивчають історію рідного краю, книги “Байкар та лірик” про Павла Ключину,  книги нарисів “Літературні зорі Конотопщини”. Тож недаремно зустріч назвали “Краєзнавець з поетичною душею”.
Ювіляр, який зараз викладає історію в одній із шкіл Конотопського району, розповів (подекуди серйозно, а частенько з гумором та іронією) присутнім про свій життєвий та творчий шлях, про свої здобутки та захоплення, про зустрічі з цікавими людьми, які багато в чому вплинули на його життєвий шлях, прочитав свої твори, відповів на запитання присутніх. Півтори години творчої зустрічі минули майже непомітно.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: