ІРИНА КУПРЕЙЧИК: «ЗАВДЯКИ ВАМ УКРАЇНА ТА СУМЩИНА ЗВУЧАТЬ НА СВІТОВИХ СПОРТИВНИХ АРЕНАХ»

Знай наших!, Спорт | 19:26, 29.08.2019
 Поділитися

Поділитися в

Такими словами тимчасово виконуюча обов’язки голови облдержадміністрації привітала переможців та учасниць Чемпіонату світу з літнього біатлону, що проходив з 23 до 25 серпня у місті Раубічі (Білорусь) Ірина КУПРЕЙЧИК відзначила почесними грамотами голови облдержадміністрації біатлоністок – заслуженого майстра спорту України, переможницю Чемпіонату світу з літнього біатлону-2019 Валентину СЕМЕРЕНКО, заслуженого майстра спорту України, бронзову призерку Чемпіонату Віту СЕМЕРЕНКО, майстра спорту України, двічі бронзову призерку Чемпіонату Анну КРИВОНОС і майстра спорту України міжнародного класу, учасницю Чемпіонату Юлію ЖУРАВОК.

А також відзначила грамотою старшого тренера збірної команди України з біатлону, заслуженого тренера України Григорія ШАМРАЯ.

Ірина Купрейчик подякувала спортсменкам за їхню цілеспрямованість, наполегливу боротьбу на Чемпіонаті та побажала їм ще більше перемог.

Нам важко навіть уявити, скільки зусиль, скільки праці вкладено в цю перемогу. Але ви це зробили. І завдяки вам Україна та Сумщина звучать на світових спортивних аренах, – наголосила тимчасово виконуюча обов’язки голови облдержадміністрації.

Довідково. Чемпіонат світу з літнього біатлону-2019 в Білорусі розпочався суперспринтами і першою до скарбниці спортивних здобутків України у цих змаганнях стала бронзова медаль юніорки Анни Кривонос. Закінчували перший змагальний день жінки. І для української збірної це було феєричне завершення. «Золото» в супер-спринті виборола Валентина Семеренко. В останній день змагань проходили гонки переслідування. Серед юніорок другу бронзову нагороду здобула Анна Кривонос, а Віта Семеренко взяла бронзу серед жінок. Юлія Журавок серед жінок посіла п’яте місце. На рахунку Сумщини одна золота та три бронзові нагороди.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.