Ірина Купрейчик: «Сьогодні від доступності до інтернету залежить якість надання освітніх, медичних та інших послуг населенню»

Влада | 21:41, 28.09.2019
 Поділитися

Поділитися в

За підсумками засідання колегії облдержадміністрації буде створено робочу групу, яка має зібрати та узагальнити інформацію щодо потреб різних галузей області в мережі Інтернет.

За словами начальника обласного управління інфраструктури Володимира Дудченка, в області є «білі» плями, де немає взагалі інтернет-зв’язку. Управління інфраструктури іде назустріч кампаніям, які бажають провести мережі в сільську місцевість, але, на жаль, бажаючих небагато.

Тимчасово виконуюча обов’язки начальника обласного управління охорони здоров’я Надія Лисенко зазначила, що в області 8 амбулаторій без інтернету, а з усіх ФАПів покриття є лише у 6%.

«З 1 січня запроваджена електронна система виписки рецептів. Наразі лікарі їх виписують або зі свого комп’ютера, або в ЦРЛ. З початку наступного року планується впровадження телемедицини. Тому проблема з інтернетом справді дуже гостра», – зауважила посадовець.

Про потреби шкіл в інтернет-мережах і неможливість надання якісних адміністративних послуг сільському населенню через відсутність інтернету говорили директор Департаменту освіти і науки Вікторія Гробова та директор Департаменту економічного розвитку і торгівлі Олександр Сітак.

За підсумками засідання колегії облдержадміністрації буде створено робочу групу, яка має зібрати та узагальнити інформацію щодо потреб різних галузей області в мережі інтернет. Робочу групу очолить заступник голови облдержадміністрації Іван Боршош.

Довідково. Міністерство цифрової трансформації планує розробити онлайн-карту, де буде відображена реальна ситуація щодо інтернет-покриття території України. За словами Міністра Михайла Федорова, створення карти сприятиме реалізації плану із забезпечення широкополосним інтернетом всієї території України за три роки.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: