Художественная ковка

Інвестиційну програму ПАТ “Сумиобленерго” на 2019 рік схвалили

 Поділитися

Поділитися в

Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг № 1620 від 01.08.2019 була схвалена інвестиційна програма  ПАТ “Сумиобленерго” на 2019 рік у розмірі 132 139 тис. грн. (без ПДВ).

Основним напрямом інвестиційної програми на 2019 рік є заходи, спрямовані на реконструкцію та модернізацію електричних мереж та обладнання.

У 2019 році заплановано:

реконструкція повітряних ліній 35 кВ “Будилка – Боброво” (Лебединський район) та “Путивль – Волинцево” (Путивльський район);

реконструкція кабельної лінії 6 кВ ПС “Чехівська” ком.41- РП-33 ком.9 в м. Суми;

технічне переоснащення:

ПС 110 кВ “Краснопілля”;

ПС 35 кВ “Фурнітура” (Лебедин);

підстанцій 35 кВ “Ямпіль”, “Недригайлів”, “Вільшана” з встановленням пристроїв компенсації реактивної потужності,

реконструкція ТП-10/0,4кВ з заміною трансформаторів у кількості 93 шт.;         виконання проектних робіт будівництва КЛ 20кВ та ПЛ 110 кВ у Сумському і Конотопському районах.

Крім того, планується реалізація заходів по зниженню та/або недопущенню понаднормативних витрат електроенергії; впровадженню та розвитку автоматизованих систем диспетчерсько-технологічного керування, а саме: технічне переоснащення диспетчерського щита філії “Сумський РЕМ” та впровадження автоматизованої системи управління технологічними процесами в філії “Ямпільський РЕМ” на ПС 35/10 кВ “Княжичі”; впровадженню та розвитку інформаційних технологій, систем зв’язку і телекомунікацій; модернізації і закупівлі колісної техніки.

Детальніше з проектом інвестпрограми ПАТ “Сумиобленерго” на 2019 рік можна ознайомитися на сайті Товариства.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: