Інновації від ПриватБанку: від оновленого дизайну до електронної демократії + Фото

Споживач, Фінанси | 18:59, 19.09.2019
 Поділитися

Поділитися в

Ми вже повідомляли, що під час Innovation Day, фахівці ПриватБанку представили новий для України вид оплати за допомогою FacePay. На цьому інновації від Привату не закінчилися…

За роки свого існування ПриватБанк пройшов шлях від традиційного банку до банку інновацій: з багатофункціональною інтернет-платформою, мобільною версією, мобільними додатками. За даними досліджень, кількість користувачів мобільної версії інтернет-банкінгу ПриватБанку за 8 місяців цього року складає 8,1 мільйон. І за прогнозами, ця кількість, до кінця року, досягне рекордних 10 мільйонів.

Для зручності користувачів, фахівці ПриватБанку провели оновлення мобільних версій інтернет-банкінгу. До цього, крім ІТ-ишників, залучили і користувачів, надавши можливість будь-кому завантажити beta-версію додатку та тестувати його в реальному житті і надавати свої відгуки і пропозиції у коментарях. 252 тисячі beta-тестувальників надали 20 тисяч пропозицій для покращення роботи мобільного додатку. І ця робота не припиняється. Зворотній зв’язок важливий для стабільної і зручної роботи мобільного додатку.

250 тисяч українців стали тестувальниками оновленного Приват24. Результат – 20 тисяч фідбеків

PrivatPay: робити покупки в інтернеті стало простіше

Багато користувачів інтернет-магазинів стикалися з проблемою тривалого оформлення покупок. Тепер процедура оформлення та оплати покупки в інтернеті стала швидшою та безпечнішою.

Покупцеві не потрібно знову і знову вносити свої банківські реквізити, кілька разів підтверджувати свої дані. При здійсненні покупки, клієнт відразу потрапляє до додатку банку, що і є підтвердженням його банківських реквізитів. Для безпеки здійснення покупок та ідентифікації покупця, банк аналізує кілька параметрів: геолокацію, унікальні характеристики пристроїв, з яких здійснюється оплата, тощо. І якщо якась з них викликає сумніви, лише тоді банк просить додаткові дані. Клієнти ПриватБанку вже можуть скористатися даним сервісом у більш ніж 14 тис активних інтернет-магазинів.

Cashless village (Село без готівки): банківська картка не тільки для розрахунків

Ми всі звикли до розрахунків банківською карткою. Але діапазон використання її набагато ширший. Це доводить досвід реалізації проекту Cashless village у селі Волоське.

Отримання зарплатні та пенсій на картку справа звична. А от використання картки у школі стало новиною і для учнів, і для їх батьків. За допомогою картки, проводиться контроль відвідуваності. При вході і виході із навчального закладу учень сканує свою картку. За результатами сканування, батьки отримують смс-повідомлення і знають коли їх дитина відвідує навчальний заклад. Також, за цими даними формується кількість порцій у шкільній їдальні. За даними, отриманими із сканера, можна відстежити у реальному часі кількість учнів і, у разі потреби, оголосити карантин у навчальному закладі.

На думку фахівців ПриватБанку, розширення використання банківської картки, може стати основою для запровадження всеукраїнського шкільного щоденника. За його допомогою у найшвидші строки можна збирати та аналізувати велику кількість корисної інформації.

Олексій Шабан, керівник роздрібного бізнесу: “Клієнти ПриватБанку щодня проводять 20 млн транзакцій. Для них cashless – не просто слово, це вже реальність”.

SmartCity&Smart citizen: розумне місто починається в Приваті

У Приватбанку є новини і для мешканців міст. Наразі у Дніпрі активно запроваджується сервіс оплати паркування. Банківські дані інтегровані у базу даних контролерів. Якщо ви оплатили через сервіси банку паркування, то, при скануванні номера автомобіля, у контролера з’явиться інформація про сплату.

Активно банк розвиває і послугу голосування у містах за громадські бюджети. Використовуючи особисті банківські дані, мешканці міст можуть проголосувати за громадські проекти. Дана система може використовуватись при проведенні місцевих опитувань з важливих для громади питань.

Віртуальна картка від ПриватБанку

Тепер вам не потрібен пластик. Картка знаходиться лише в телефоні і працює у платіжних системах VISA та MasterCard. Вона має оновлений дизайн і розширений функціонал. Для обміну валюти вам не потрібно йти до відділення. Це можна зробити у телефоні. І за прогнозами, вже за 2 місяці кількість обміну валюти у мобільному додатку перевищить традиційний спосіб обміну у відділеннях.

Тепер вам не потрібен пластик. Картка знаходиться лише в телефоні і працює у платіжних системах VISA та MasterCard. Вона має оновлений дизайн і розширений функціонал. Для обміну валюти вам не потрібно йти до відділення. Це можна зробити у телефоні. І за прогнозами, вже за 2 місяці кількість обміну валюти у мобільному додатку перевищить традиційний спосіб обміну у відділеннях.

Петр Крумханзл, голова правління ПриватБанку презентує першу віртуальну картку

Оновлення дизайну мобільного додатку

ПриватБанк став першим у світі банком, у якому можна змінювати дизайн картки у мобільному додатку. Ви можете обрати запропонований дизайн або створити власний. 60 тисяч користувачів скористалися цією можливістю та обрали індивідуальний дизайн для своєї картки.

Команда, яка щоденно працює над оновленням додатку Приват24 – iOS та Android розробники, дизайнери, тестувальники

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: