Ігор Молоток остаточно вирішив питання відновлення зупинок по станції Конотоп

Суспільство | 14:55, 26.05.2017
 Поділитися

Поділитися в

Вчора у стінах транспортного комітету Верховної Ради України вже вкотре відбулася зустріч з вирішення питання щодо поновлення залізничних перевезень по станції Конотоп. Її ініціював народний депутат України Ігор Молоток.

Проблему відновлення зупинок залізничних потягів «Москва-Одеса», «Москва-Хмельницький», «Москва-Жмеринка» та «Москва-Київ»  Ігор Молоток курує вже півроку. У жовтні 2016-го Укрзалізниця відмінила продаж квитків на ці потяги, аргументуючи таке вимушене  рішення боротьбою з контрабандою. Це призвело до масового невдоволення мешканців нашого та сусідніх з Конотопом міст, які подорожували даними напрямками, – у якийсь із моментів це навіть переросло у загальноміську акцію протесту.

У березні, під час спільної зустрічі Ігоря Молотка, представника залізниці Ігоря Романківа, депутатів міської ради Тетяни Сизон та Віталія Бібика, а також голови транспортного комітету Ярослава Дубневича  була досягнута домовленість про відновлення зупинок по станції Конотоп, але до кінця травня.

Аби вирішити транспортну проблему в Конотопі остаточно, Ігор Молоток ініціював ще одну зустріч у транспортному комітеті.  Цього разу окрім парламентаря, представника залізниці та голови транспортного комітету, у ній взяли участь народні депутати України Костянтин Іщейкін , який є членом бюджетного комітету Верховної Ради, Євген Рибчинський – заступник голови Комітету Верховної Ради України у справах ветеранів, учасників бойових дій, учасників антитерористичної операції та людей з інвалідністю, а також депутати Конотопської міської ради Тетяна Сизон, Наталія Льовшин та  міський активіст у галузі транспорту, який захищає  інтереси пасажирів У Конотопі Дмитро Власенко.

У ході зустрічі депутатам міськради та народному депутату Ігорю Молотку вдалося остаточно переконати директора з пасажирських перевезень і сервісу ПАТ “Укрзалізниця” Ігоря Романківа в тому, аби зупинки чотирьох потягів по станції Конотоп були відновлені на постійній основі.

Одним із аргументів, який дозволив вирішити це питання позитивно, стало те, що Конотоп цього року суттєво збільшив відшкодування по пільговим перевезенням. Документальне підтвердження цьому надали депутати міської ради.

«Рушійною силою у вирішенні даного питання стала конотопська громада, – зазначив Ігор Молоток. – Своєю незгодою з рішенням «Укрзалізниці» вона допомогла мені прискорити процес відновлення скасованих зупинок. За ці два місяці залізниця проаналізувала ситуацію з перевезеннями більш предметно і, вважаю, прийняла правильне і вигідне, як для неї, так і для пасажирів, рішення. Ми досягли позитивного результату – і це головне».

Ігор Романків, у свою чергу, зазначив, що за ті два місяці, коли зупинки у Конотопі були поновлені, Укрзалізниці додатково вдалося продати квитків на суму  понад 30 000 грн. І хоч  випадки несанкціонованої торгівлі за цей період траплялися, але залізничники їх жорстко присікали.

«Впевнений, що продаж квитків на ці потяги ми тепер можемо відновити на постійно, – сказав Ігор Романків. – На сьогоднішній день я уповноважений правлінням приймати рішення про  поновлення зупинок і вже завтра я це зроблю».

А відтак конотопці отримали можливість без пересадок добиратися до Чернігова, санаторіів Хмільника, таких міст, як Хмельницкий, Жмеринка, Вінниця, Київ та Одеса.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: