Ігор МОЛОТОК – найдисциплінованіший депутат Верховної Ради України VIII скликання

 Поділитися

Поділитися в

За інформацією Інтернет-порталу «Слово і Діло» народний депутат України Ігор МОЛОТОК наразі є найдисциплінованішим серед усіх своїх колег-мажоритарників – за останні п’ять років він пропустив лише 33 пленарних засідання Верховної Ради України.   

Як повідомляє незалежний аналітичний портал «Слово і Діло», який пильно слідкує за обіцянками українських чиновників та високопосадовців, нардеп Ігор МОЛОТОК виконав більше половини з того, що декларував під час виконання своїх обов’язків народного депутата України.

За п’ять років роботи представник законодавчої гілки влади пропустив лише 33 засідання парламенту, що є абсолютним рекордом серед його колег – депутатів-мажоритарників.

Також в активі Ігоря МОЛОТКА 57 поданих ним законопроектів, 18 поправок та 7 депутатських запитів.

Цікаво, що серед шести мажоритарників Сумської області лише троє виконали більш ніж половину обіцянок, а один нардеп протягом п’яти років не спромігся реалізувати жодної, – повідомляє «Слово і Діло».

Джерело: https://www.slovoidilo.ua/2019/07/01/infografika/polityka/xroniky-mazhorytarky-naskilky-efektyvno-pracyuvaly-deputaty-sumskoyi-oblasti

comments powered by HyperComments