Ігор МОЛОТОК: “Маємо зберегти профтехосвіту” + ФОТО

 Поділитися

Поділитися в

Розміщення двох навчальних закладів в одній будівлі, затягування процедури призначення керівників вишів, нерозуміння державної політики щодо співвідношення зарплат і тарифних сіток педпрацівників – це лише частина запитань, на які довелося відповідати народному депутату України Ігорю МОЛОТКУ під час зустрічі з колективами Конотопських вищих професійних училищ №4 та №8.

Керівництво та викладачі двох Конотопських ВПУ довго чекали на зустріч з нардепом, адже за словами працівників вишів, Департамент освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації майже три роки затягує із вирішенням цих наболілих питань.

Наразі, залишилася єдина надія – звернутися за допомогою до Ігоря МОЛОТКА, аби він доніс проблеми освітян до Міністерства освіти і науки.

Народний депутат запропонував присутнім вгамувати емоції і запропонував конструктив. По-перше, одразу зателефонував очильниці обласної освіти, яка запевнила нардепа у якнайшвидшому вирішенні питання з призначенням керівників конотопських вишів.

Щодо подальшої форми співіснування – об’єднання чи розмежування двох ВПУ, спочатку мають визначитися самі колективи.

«Саме від вас залежить подальша доля вишів, тому потрібно боротися за майбутнє своїх альма-матер, – зазначив народний депутат України Ігор МОЛОТОК. – Профтехосвіту ми маємо зберегти, аджезараз найзатребуваніші – робочі професії».

Спілкуючись з освітянами, представник вищого законодавчого органу запропонував взяти їм безпосередню участь у вдосконаленні нинішньої законодавчої бази щодо профтехосвіти.

Адже час і ринок постійно диктують свої закони, нехтування якими може призвести до негативних наслідків.

Це стосується, у першу чергу, запровадження підготовки фахівців за новими, інколи екзотичними, але затребуваними спеціальностями, зберігаючи при цьому власні традиції та досвід.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: