Художественная ковка

Хто представлятиме Конотопщину у ІІ-му турі Всеукраїнського конкурсу “Учитель року-2020”

Конкурс, Освіта | 12:46, 30.11.2019
 Поділитися

Поділитися в

25 та 26 листопада у Вирівському НВК у щирій та творчій атмосфері відбувся І (зональний) тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020» у номінації «Історія».

Протягом двох днів конкурсанти пройшли п’ять cкладних випробувань – це «Методичний експромт», «Методичний практикум», «Практична робота», «Практична робота», «Тестування», «Урок», де всі показали свою майстерність та креативність.

Показові уроки, проведені учасниками конкурсу, засвідчили, що вчителі мають добру методичну підготовку, демонструють високий фаховий рівень, знання вимог сучасної методики викладання предмета, володіють сучасними технологіями навчання, активно впроваджують інноваційні методи навчання, доцільно використовують комп’ютерні технології.

Члени журі відзначили різноманітність використаних прийомів та методів навчання, вдалу реалізацію дидактичних принципів на уроках, позитивну психологічну атмосферу, створену всіма конкурсантами.

За творчість та креативність, успіхи в конкурсних випробуваннях дипломом І ступеня нагороджено учителя історії Великосамбірського НВК Олега ДАНИЛЕНКА.

За професіоналізм, високий фаховий рівень і методичну підготовку, продемонстровану під час проведення конкурсних змагань відзначено лауреатів: учителя історії Юрівського НВК Аллу ДЯЧЕНКО, учителя історії Гружчанського НВК Володимира ФІЛІПОВА та учителя історії Бочечківського НВК Тетяну САМОДАЙ.

Олег ДАНИЛЕНКО представить Конотопський район на ІІ (обласному) турі конкурсу «Учитель року – 2020».

Джерело: knt.sm.gov.ua

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: