Хлібороби Конотопщини тримають перше місце в області по врожайності зернових

Суспільство | 14:22, 2.08.2016
 Поділитися

Поділитися в

Про це повідомила заступник начальника –начальник відділу управління агропромислового розвитку Конотопської райдержадміністрації Марія ПЛАВКО.

Одними з перших, з відмінними та добрими результатами завершили збирання озимої пшениці ТОВ «Ремавтокомплектсервіс», ПАТ «Конотоагропостач», ПП «Обрій МС» та ФГ «Дейнека». Деякі господарства змушені були залишити збирання озимої пшениці та перейти на збирання ячменю ярого із-за загрози значних втрат його урожаю.

Станом на 1 серпня підприємствами усіх форм власності Конотопського району зібрано урожай озимої пшениці з площі 10520 га (61% до загальної площі), валовий збір становить 53 652 тонни зерна, урожайність – 51 ц/га. Ярий ячмінь обмолочено на площі 2340 га ( 54% плану), намолочено 8 822 тонни зерна, урожайність – 37,7 ц/га. Обмолочено озиме жито на площі 290 га ( 30% до плану), урожайність – 39 ц/га.

Загалом ранні зернові та зернобобові зібрано на 13 363 га, що становить 57% площі, що підлягає збиранню. За середньої врожайності ранніх зернових та зернобобових 48 ц/га намолочено 64 166 тонн зерна. Хлібороби Конотопського району тримають перше місце в області по врожайності зернових, яка в середньому по області становить 41,6 ц/га.

Збирання ранніх зернових агропідприємствами Конотопського району у цьому році ускладнене виляганням посівів, а також проростанням бур’янів, що потребує додаткових витрат часу на проведення збиральних робіт, – повідомляється на сайті КРДА.

Господарства району після дощового періоду набрали темпів у збиранні ранніх зернових культур. Щодня на поля району виходять в середньому 90-95 зернозбиральних комбайнів, обмолот в добру погоду становить від 1600 га  до 1900 га за день.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: