ХК “Конотоп” зустрінуться з ХК “Лідер” у матчі за бронзу

Спорт | 13:41, 22.02.2021
 Поділитися

Поділитися в

20 лютого відбулися перші півфінальні ігри чемпіонату області з хокею
У Шостці зустрічалися ХК «Шостка» і ХК «Конотоп». Господарі здобули перемогу 8: 1.
У Сумах ХК «Суми» та ХК «Лідер» (Білопілля) зіграли в основний час з рахунком 4: 4. По буллітам перемогли господарі.
21 лютого конотопчани, провівши роботу над помилками, утримували свої ворота в недоторканності до останніх хвилин, забивши при цьому дві шайби. Особлива заслуга воротаря наших земляків. Але за дві хвилини до кінця гри гості зрівняли рахунок і в овертаймі Шостка вирвала у нас перемогу з рахунком 2-3.
Тепер наші зустрінуться з ХК «Суми» в матчі за бронзу, а ХК «Шостка» зіграє за чемпіонство з ХК «Лідер» (Білопілля), які в паралельному поєдинку обіграли сумчан 2-0.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.