Губернатор Сумщини відвідав Конотопщину + ФОТО

Влада | 15:36, 20.05.2020
 Поділитися

Поділитися в

19 травня 2020 року з робочим візитом в Конотопському районі перебував голова Сумської обласної державної адміністрації Роман Грищенко.

Очільник Сумщини разом із головою Конотопської районної ради Анатолієм Боярчуком, т.в.о. голови Конотопської райдержадміністрації Тетяною Шерудило завітали в село В’язове. Відвідавши меморіальний комплекс імені М.Стороженка, гості переглянули музейні експонати.

Голова ОДА відзначив, що у Конотопському районі плідно працюють над збереженням і відродженням українських національних традицій і звичаїв, яскравим прикладом цього є створений меморіальний комплекс, який приваблює відвідувачів картинами народного художника України Миколи Стороженка.

В рамках візиту очільник Сумщини разом з керівниками району ознайомився з роботою підприємств району: ДП “Конотопське лісове господарство”, ТОВ “Вітчизна”, ТОВ “Агрофірма “Козацька”, ДНСП “Вирівське”, ПВКП “СТС”.

Перебуваючи в ДП “Конотопське лісове господарство” представники влади переконались, що лісівники приділяють велику увагу раціональному використанню лісових угідь, турбуються про зелені насадження. Особлива увага приділяється екологічній складовій та пожежній безпеці.

В Бочечківській ОТГ у селі Козацьке було оглянуто зерносушильний комплекс ТОВ “Агрофірма “Козацька”, що ефективно працює на альтернативному виді палива. Агрофірма спеціалізується на виробництві рослинницької, тваринницької продукції.

Особлива зацікавленість гостей була прикута до оленячої ферми ФОП “Русанов Д.Б.” Керівник Сумщини наголосив, що такі фермерські господарства – позитив для соціально-економічного розвитку області та професійної реалізації, адже це – одна з візитівок Конотопського району.

У селі Вирівка делегація ознайомились з роботою ДНСП “Вирівське”, яке займається рослинництвом на сучасному рівні.

Оглянули сучасний елеватор ТОВ “Вітчизна”. Провідне господарство Cумщини, займається вирощуванням зернових та зернобобових культур, має елеваторні потужності, активно розвиває молочне скотарство, загалом – працює на європейському рівні.
Роман Сергійович підсумував, що на підприємствах створені робочі місця, є всі умови для працюючих, вчасно виплачується заробітна плата та всі відрахування до бюджету.

В с. Заводське оглянули сучасні спортивні споруди, що знаходяться на території Державного професійно-технічного навчального закладу “Конотопський професійний аграрний ліцей” а також, місце обсервації громадян під час карантину. Приємним моментом є те, що станом на 19 травня 2020 року в Конотопському районі одужали всі захворілі на COVID-19.

Представники влади також завітали до дитячого будинку сімейного типу сім’ї Солох, поспілкувались з родиною та вручили подарунки.

У  Бочечківській ОТГ голова ОДА спільно з керівниками району і керівництвом ОТГ вручили лікарям комунального некомерційного підприємства “Бочечкіська АЗПСМ” Бочечківської сільської ради ключі від нових автомобілів.

Основне завдання кожного сімейного лікаря – профілактика здоров’я своїх пацієнтів. Завдяки позашляховикам Renault Duster лікарі зможуть, за будь яких погодних умов, оперативно і вчасно не лише надати медичну допомогу в разі такої потреби, але й проконсультувати та обстежити пацієнта, щоб попередити ускладнення чи захворювання, – відзначив голова облдержадміністрації Роман Грищенко.

У день перебування голова облдержадміністрації також зустрівся з керівництвом КНП КМР “Конотопська центральна районна лікарня імені академіка Михайла Давидова” . У ході зустрічі було обговорено проблемні питання медичної галузі та роботу під час пандемії.

Підводячи підсумки очільник Сумщини Роман Грищенко зазначив, що Конотопський район планомірно розвивається за всіма напрямками, є сталий соціально-економічний розвиток та налагоджена ефективна співпраця влади та бізнесу.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: